China agjent brightener optike CBS-X për plastikës prodhues dhe Furnizuesit | kredi
  • sns01
  • sns02
  • sns03

Optik agjent brightener CBS-X për plastike

Përshkrim i shkurtër:

CAS NO: 27344-41-8 Appearance: Light Yellow Powder Applicant: Wool, Soap ,wahsing Powder, Silk ,ink Smell: No Special Smell Max UV Absorption Wavelength: 348±1 E Value: 1105-1181 Chemical Name: 4,4′-Bis(2-Sulfostyryl)Biphenyl Disodium Salt Best Whitening Optical Brightener Agent CBS-X(CAS NO 27344-41-8) for the detergent CHEMICAL NAME: 4.4′-bis(2-disulfonic acid styryl) biph enyl Quality Index: Item Index Appearance green yellowish crystal powder Ionicity ani...


Detail Product

Produkt Tags

CAS NO: 27344-41-8 Dukje: Drita Powder Yellow
aplikanti: Leshi, sapun, pluhur Wahsing, mëndafshi, ngjyrë erë: Nuk ka erë të veçantë
Max UV Thithjen gjatësi vale: 348 ± 1 Vlera E: 1105-1181
Emri kimik: 4,4'-Bis(2-Sulfostyryl)Biphenyl Disodium Salt    

Më mirë Whitening optike ndriçues i agjentit CBS-X (CAS NO 27344-41-8) për pastrues

 CHEMICAL NAME: 4.4'-bis(2-disulfonic acid styryl) biph enyl

Index Quality:

artikull indeks
shfaqje green pluhur verdhë kristal
Ionicity anionik
Max. UV absorbimi gjatësi vale 348nm ± 1
1% koeficient Extinction 1105-1181

Porperties:

1. tretshmëria: tretshëm në ujë, alkool, eter, DMF, etj.
2. ndriçim fluoreshent tone: të vogël të gjelbër blu
3. Rezistenca ndaj klor zbardhues dhe oksigjen zbardhues;

ka rezistencë tepër të fortë me klor-dhe oksigjenit-zbardhues;

që ka efekt shumë të mirë zbardhjen edhe nëse nën kushtet e forta acidike apo alkalic.

Aplikimet:

1. Optical brightener CBS-X është përdorur kryesisht në industrinë e pastrues dhe industria sapun.

2. Optical brightener CBS-X mund të përdoret si brightener për pastrues, pambuku, liri, mëndafshi, fibra poliamide, leshi dhe letër

Optical brightener CBS-XFabrikat tona dhe punëtori të prodhimit të Jinan Credit Kimikatet

Optical brightener CBS-X.frekuentimin Ekspozita dhe konsumatorëve foto vizitoni   

brightener optike ob-1.  .Some of our customer's reviews   

brightener optike CBS-x.aksioneve dhe mostrat Paketa jonë e madhe për Jinan Credit Kimikatet

brightener optik ob-1 ,,25 kg bateri kartoni janë të paketuara në qese të dyfishtë veshur dhe mbajtur larg nga drita në një vend të freskët, e thatë

brightener optik ob-1,


  • Previous:
  • Next: