China agjent optike brightener OB-1 për plastikës prodhues dhe Furnizuesit | kredi
  • sns01
  • sns02
  • sns03

agjent brightener optik OB-1 për plastike

Përshkrim i shkurtër:

CAS NO: 1533-45-5 HPLC: 99% C.I.: 393 Melting Point: 289-291℃ Fineness: Over 300 Emsh Odor: Free Of Odor high whitening Optical Brightener Agent OB-I 393 for film CAS NO 1533-45-5 Product Cate Optical Brightening Agent For Plastic Product Name Optical Brightening Agent OB-1 Chemical Name 2.2’-(4.4’-diphenol vinyl) dibenzoxazol CAS No. 1533-45-5 C.I. No. 393 Structural Formula   Molecular Formula C28H18N2O2 Molecular Weight 414 Technical Index Appe...


Detail Product

Produkt Tags

CAS NO: 1533-45-5 HPLC: 99%
CI: 393 Pika e shkrirjes: 289-291 ℃
pastërtisë: Mbi 300 EMSH Erë: Pa e erë

Optik brightener ob-1.

zbardhjen lartë optike brightener Agent OB-I 393 për film CAS No 1533-45-5

produkt Cate

Optical Brightening Agjenti për plastike

Emri i produktit

Optical Brightening Agent OB-1

Emri kimike

2,2 '- (4.4'-diphenol vinyl) dibenzoxazol

CAS No.

1533-45-5

CI No.

393

Formula strukturore  XCEE $ ~ YU`D [11LRJXIM [migrantëve,
Formula molekulare

C 28H 18 N 2O 2

Peshë molekulare

414

Index teknike

Dukje: verdhë e gjelbër pluhur
Melting Point:357~359°C
Pastërtia: ≥99%

Aplikimet

 

1. përshtatshme për fibër poliestër, fibra najloni dhe polipropileni.
2. Suitable for polypropylene plastics, hard PVC, ABS, EVA, polystyrene, polycarbonate etc.
 

Vetitë

Prona dhe Features: 
1. High whitening force, strong fluorescence
2. Wide range of application, widely used for the whitening of polyesters, nylon fibre and various plastics.
3. Excellent resistance to high temperature

Fabrikat tona dhe punëtori të prodhimit të Jinan Credit Kimikatet

Optical brightener CBS-X.

Fiber customer's use effect feedback after adding our optical brightener  ob-1 powders

brightener optik ob-1 ,,

 

Plastic customer's use effect feedback after adding our optical brightener  ob-1 powders

OB-1_

 Optical brightener OB-1.

Pesë yje e shërbimit dhe produktet tona të cilësisë nga klientët tanë

brightener optike CBS-x.

 frekuentimin Ekspozita dhe konsumatorëve foto vizitoni   

brightener optike ob-1.  .

aksioneve dhe mostrat Paketa jonë e madhe për Jinan kreditit Kimikatet tog dhe brightener gjobë industriale kimike optik

brightener optik ob-1 ,,

25 kg bateri kartoni janë të paketuara në qese të dyfishtë veshur dhe mbajtur larg nga drita në një vend të freskët, e thatë

brightener optik ob-1,

Ne kemi më shumë produkte pluhur blu ose vjollcë për të përdorur me brighteners të zbardh produktet tuaja në mënyrë më efikase.

Nëse jeni të prodhuar fibra kimike ose produkte plastike, keni shtuar Toners tjera, pluhur blu apo pluhur purpurt? Nëse jo, pse nuk e provoni atë, ajo do të bëjë fibrave tuaja dhe plastike (si PVC ose f apo produkte PE) më të ndritshme dhe të bardhë me shkëlqim blu.

pluhurat blu


  • Previous:
  • Next: